Академія Статус

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З МСФЗ НА БАЗІ ПЛАТФОРМИ «MOODLE»

До уваги фінансових директорів, фінансових контролерів, головних бухгалтерів, економістів, аудиторів, асистентів аудиторів!

ТОВ «Навчальний центр «Академія Статус» пропонує унікальну можливість дистанційного навчання з МСФЗ на базі платформи «Moodle» за програмою «Міжнародні стандарти фінансової звітності та їх практичне застосування».

Слухачам дистанційних курсів «Міжнародні стандарти фінансової звітності та їх практичне застосування» вперше надається змога проходити навчання:

  • в зручному для них часі та місці;
  • з самостійним визначенням часу освоєння матеріалів дистанційних курсів;
  • без відриву від основного виду діяльності;
  • без витрат на відрядження.

Головна ідея дистанційного навчання – перетворення додаткових знань та вмінь у професійні вигоди, а саме збереження часу і зусиль, а також максимальне використання можливостей сучасної інтерактивної освіти.

Бізнес-тренерами проведення дистанційних курсів є: доцент, к.е.н., спеціаліст з МСФЗ, генеральний директор НЦ «Академія Статус» – Ягмур Катерина Анатоліївна;
доцент, д.е.н. – Проскура Катерина Петрівна; аспірант КНЕУ
Глушаченко Ірина Валеріївна; професор, д.е.н. – Корінько Микола Данилович.

Детальніше ознайомитися з Програмою дистанційних курсів щодо удосконалення професійних знань можна за посиланням: osvita.fau18.com.ua.

 

МОЖЛИВОСТІ ПЛАТФОРМИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ «MOODLE»

«MOODLE» (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment – «Мудл») – це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням або просто платформою для дистанційного навчання, яка надає бізнес-тренеру та слухачу дистанційних курсів дуже розвинутий набір інструментів для дистанційного підвищення професійних знань.

Можливості системи «MOODLE», адаптовані Навчальним центром «Академія Статус» для підвищення професійних знань фінансових директорів державного сектору економіки, головних бухгалтерів, фінансових контролерів та аудиторів, надають зручні засоби та різні форми організації дистанційного навчання.

Дистанційні курси за Програмою «Міжнародні стандарти фінансової звітності та їх практичне застосування» містять різні елементи: лекції, практичні завдання, форум, чат тощо. При цьому використовуються відеоматеріали, текстові файли, презентації, таблиці, схеми, посилання в мережі Інтернет та інші матеріали.

 

ЕТАПИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

 

Період

Теоретичний блок – ознайомлення з майстер-класами з питань МСФЗ з доступними для завантаження теоретичними матеріалами курсу, презентаціями та глосарієм термінів.

26.12.19-31.01.20

Практичний блок – розв’язання за наглядом бізнес-тренеру прикладних завдань та трансформації окремих статей фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ з доступними для завантаження практичними прикладами з обліку активів, капіталу і зобов’язань відповідно до правил, що висуваються МСФЗ, а також трансфайлами окремих статей фінансової звітності.

01.02.20-01.03.20

XBRL – теоретичний курс.

Програма навчання 120 годин.

26.12.19-12.03.20

Щотижневе індивідуальне та групове консультування бізнес-тренера під час проходження дистанційного навчання з удосконалення професійних знань.

11.01.20-01.03.20

Контрольні заходи: кваліфікаційний іспит (4 години) – очно в м. Києві, місце проведення буде уточнено.

12.03.20

Видача сертифіката з удосконалення професійних знань в сфері застосування МСФЗ.

26.03.20

 

УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Реєстрація здійснюється за заявкою на електронну адресу

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Вартість дистанційних курсів становить

10 000 грн.

Строк реєстрації до

26.12.19

У разі виникнення питань, звертайтеся до бізнес-тренера

+38 096 693 00 50

+38 050 169 88 92

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Виписка рахунків-фактур

+38 095 611 71 25

+38 044 290 58 06

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Завантажити Програму